Repülőtéri takarító

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Repülőtéri takarító munkakör betöltésére, teljes munkaidőben történő munkavégzésre munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Napi szinten irodák takarítása; szőnyegpadlók porszívózása; hulladék és por eltávolítása; valamint hulladéktárolók ürítése és tisztítása. Szociális helyiségek és berendezéseinek szintén napi tisztítása; fertőtlenítése és vízkőmentesítése és helyiségek szellőztetése. Folyosók; lépcsőházak; várótermek napi; illetve szükségszerű takarítása és felmosása

  • Utas váró padlók szükség szerinti gépi tisztítása
  • Bútorok fényezése hetente
  • Csaptelepek vízkőtelenítése; fényezése havonta
  • Negyedévente: kárpitok; szőnyegek gépi tisztítása; általános nagytakarítás; ablakok; üvegfelületek tisztítása
  • Kárpitok; szőnyegek folttalanítása félévente
  • Légi járművek eseti takarítása
  • A repülőtér környezetében található; külsős irodák takarítása

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség

  • Pontosság és precíz munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Fizetés:

Érdekel a pozíció?