Repülőtéri gépjármű karbantartó

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Repülőtéri gépjármű karbantartó munkakör betöltésére, teljes munkaidőben történő munkavégzésre munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Az Airport Debrecen Kft. tulajdonát képező - illetve az általa bérelt járművek; gépek; berendezések és más eszközök folyamatos és időszakos felügyelete; karbantartása

  • Helyben elvégezhető javítások teljesítése
  • Nagyobb terjedelmű; külsős cég – cégek által végzett munkák; javítások lebonyolítása; felügyelete; kapcsolattartás
  • Mindenkori tevékenységek dokumentálása írott és elektronikus formában

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások

  • Autószerelő bizonyítvány

  • Minimum 3 éves autószerelői tapasztalat
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Pontosság és precíz munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Fizetés:

Érdekel a pozíció?