Repülőtéri előtér ügyeletes operatív repülésüzemi tiszt

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek az épülő sikernek. Az Airport Debrecen Kft.Repülőtéri előtér ügyeletes operatív repülésüzemi tiszt munkakör betöltésére, teljes munkaidőben történő munkavégzésre munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtérre érkező és onnan induló járatok földi mozgásának teljes körű koordinálása beállításuk és indításuk is. A Debreceni Nemzetközi Repülőtér forgalmi területeinek ellenőrzése - valamint a járatok menetrendjével kapcsolatos jelzések bonyolítása

  • Visszaigazolások; üzenetek küldése; valamint számlázás emellett a társszolgálatokkal és repülőtéri hatóságokkal; valamint légitársaságokkal kapcsolatos egyeztetés

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű képzés, a képzés folyamán is biztosított munkabérrel

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent:

• Hasonló területen és/vagy szolgáltatásban és értékesítésben szerzett tapasztalat

Elvárások

  • Minimum 21 éves életkor és középfokú végzettség

  • Középszintű angol nyelvtudás (aktív nyelvtudás)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség; valamint magas szintű szervezőkészség ami megbízhatósággal; pontossággal és precíz munkavégzéssel párosul.
  • Egészségügyi alkalmasság

Fizetés:

Érdekel a pozíció?