Repülőtéri földi kiszolgáló (rakodó, létesítmény karbantartó)

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek az épülő sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Repülőtéri földi kiszolgáló (rakodó, létesítmény karbantartó)  munkakör betöltésére teljes munkaidőben, változó műszakban történő munkavégzésre munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • A légi jármű földi kiszolgálásánál felmerülő fizikai munka végzése: induló és érkező poggyászok rakodása; szállítása a légi jármű és a terminálépület között

  • A repülőgépek földi kiszolgálásánál használatos gépek és járművek üzemeltetése
  • A létesítmény karbantartása
  • fűnyírás; hó eltakarítás; eszközök-; gépek takarítása
  • A légi járművek fedélzeti takarítása (éjszakai műszak esetén)

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • „B” –kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság; pontosság
  • Egészségügyi alkalmasság

Fizetés:

Érdekel a pozíció?