Repülőtéri Check-in és Boarding ügyintéző

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Repülőtéri Check-in és Boarding ügyintéző munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársakat teljes munkaidős munkára.

Feladatok

  • Utas- és poggyászfelvétel légitársasági rendszerekbe

  • Úti okmány és vízum ellenőrzése a beutazási feltételek alapján
  • Jeggyel kapcsolatos extra díjak kiszabása - adott esetben beszedése
  • Beszállókártyák ellenőrzése az előírt szabályok alapján
  • Utasok beszállításának koordinálása
  • Kapcsolattartás a társszolgálatokkal és a légitársaságokkal
  • Utasok elégedettségének javítása

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű képzés

• Előrelépési lehetőség

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent:

• Egyéb nyelvtudás (német, olasz, román, orosz)

• Hasonló területen és/vagy szolgáltatásban és értékesítésben szerzett tapasztalat

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség

  • Középszintű angol nyelvtudás (aktív nyelvtudás)
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési - valamint magas szintű szervező készség
  • Pontosság és precíz munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Fizetés:

Érdekel a pozíció?