Navigációs rendszerüzemeltető technikus

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Navigációs rendszerüzemeltető technikus munkakör betöltésére, teljes munkaidőben történő munkavégzésre munkatársakat keres.

Feladatok

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtér navigációs rendszereinek felügyelete; karbantartási és javítási munkálatainak elvégzése; a vonatkozó jogszabályoknak; karbantartási és javítási utasításoknak megfelelően felügyeleti; karbantartási és javítási munkák tervezése és végzése a repülőtér légiforgalmi műszaki berendezésein; rendszerein. (műszeres leszállító rendszerek; fénytechnikai rendszer)

  • Üzemzavar esetén azonnali intézkedések megtétele; javítások megkezdése és a rendszerek üzemállapot és paramétervizsgálatainak elvégzése; illetve adatok; jelzések értékelése emellett feladat- és felelősségi körébe tartozó javítások elvégzése. A javításokkal; karbantartással kapcsolatos ügyintézés; felügyelet elvégzése és a javításokat végző szakemberek munkájának szervezése; irányítása/koordinálása. Jelzi a csoportvezető felé; amennyiben a karbantartási tervhez képest eltérés válik szükségessé és a vonatkozó dokumentációkat elkészíti; vezeti; karbantartja (munkalapok és egyéb javítási dokumentációk; törzskönyvek). A szakterülethez tartozó fejlesztési tervek; beruházások; projektek előkészítését; véghezvitelét szakmailag támogatja emellett szakmai és terület specifikus képzéseken vesz részt; valamint szabványok és műszaki kiadványok nyomon követése és kapcsolattartás beszállítókkal; gyártókkal; külső szolgáltatókkal

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat, hosszú távon is kiszámítható munkalehetőséggel, versenyképes jövedelemmel

Előnyt jelent:

• Navigációs berendezések ismerete, illetve repülőtéri gyakorlat, valamint gyengeáramú, híradástechnikai, rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat. Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás és számítástechnikai eszközök és irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete, jó kommunikációs és problémamegoldó készség, valamint döntési képesség megléte mellett, ami stressz tűrő képességgel és nagy munkabírással párosul

Elvárások

  • Középfokú releváns műszerész

  • vagy technikus végzettség  „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvánnyal

Fizetés:

Érdekel a pozíció?