Navigációs rendszerüzemeltető mérnök

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Navigációs rendszerüzemeltető mérnök  munkakör betöltésére, teljes munkaidőben történő munkavégzésre munkatársakat keres.

Feladatok

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtér navigációs rendszereinek felügyelete; karbantartási és javítási munkálatainak elvégzése. A vonatkozó jogszabályoknak; karbantartási és javítási utasításoknak megfelelően felügyeleti; karbantartási és javítási munkák tervezése és végzése a repülőtér légiforgalmi műszaki berendezésein; rendszerein. (műszeres leszállító rendszerek; fénytechnikai rendszer) Üzemzavar esetén azonnali intézkedések megtétele; javítások megkezdése és a rendszerek üzemállapot és paramétervizsgálatainak elvégzése; illetve adatok; jelzések értékelése. A feladat- és felelősségi körébe tartozó javítások kivitelezése; a javításokkal

  • karbantartással kapcsolatos ügyintézés; felügyelet elvégzése. Javításokat végző szakemberek munkájának szervezése; irányítása/koordinálása Jelzi a csoportvezető felé; amennyiben a karbantartási tervhez képest eltérés válik szükségessé. A vonatkozó dokumentációkat elkészíti; vezeti; karbantartja (munkalapok és egyéb javítási dokumentációk; törzskönyvek). A szakterülethez tartozó fejlesztési tervek; beruházások; projektek előkészítését; véghezvitelét szakmailag támogatja és szakmai és terület specifikus képzéseken vesz részt; emellett szabványok és műszaki kiadványok nyomon követése; valamint kapcsolattartás beszállítókkal; gyártókkal; külső szolgáltatókkal.

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat egy nemzetközi környezetben, amely hosszú távon is kiszámítható munkalehetőséget biztosít versenyképes jövedelemmel

Előnyt jelent:

• Navigációs berendezések ismerete, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve repülőtéri gyakorlat. Jó kommunikációs készség, valamint jó probléma megoldási és döntési képesség, ami stressz tűrő képességgel és nagy munkabírással párosul

Elvárások

  • Középfokú gyengeáramú műszerész; és/vagy releváns villamosmérnöki felsőfokú végzettség; gyengeáramú; híradástechnikai; rendszerek üzemeltetésében

  • karbantartásában szerzett tapasztalattal és számítástechnikai eszközök és irodai szoftverek felhasználói szintű ismeretével
  • valamint aktív
  • legalább középfokú angol nyelvtudással és „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvánnyal

Fizetés:

Érdekel a pozíció?