Földi kiszolgáló - Eszközkezelő

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Földi kiszolgáló - Eszközkezelő  munkakör betöltésére, teljes munkaidőben, változó műszakban történő munkavégzésre munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • A repülőgépek földi kiszolgálásánál használatos gépek és járművek üzemeltetése.

  • A kiszolgálásnál felmerülő; szükség szerinti fizikai munka végzése (esetenként csomagrakodás; stb.)
  • Légi járművek fedélzeti takarítása (éjszakai műszak esetén)

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent:

• Egészségügyi alkalmasság

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • „B” – „C” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • Megbízhatóság - valamint pontos és precíz munkavégzés

Fizetés:

Érdekel a pozíció?