Repülőtéri buszvezető

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek. Az Airport Debrecen Kft. Repülőtéri buszvezető  munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársakat részmunkaidős munkára.

Feladatok

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtérre érkező és onnan induló járatok utasainak szállítása a repülőgéptől a terminálig illetve a termináltól a repülőgépig.

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Elvárások

  • Minimum 21 éves életkor

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Buszvezetés területén szerzett tapasztalat
  • „D” –kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési valamint magas szintű szervező készség
  • Megbízhatóság; pontosság; rugalmasság
  • Egészségügyi alkalmasság

Fizetés:

Érdekel a pozíció?