Eladó

Debrecen város dinamikus fejlődésének köszönhetően a repülőtér meghatározó fejlesztés előtt áll. A megújuló működtetéshez keresünk több pozícióba is lelkes kollegákat, akik részesei lesznek a garantált sikernek.

Az Airport Debrecen Kft. a Debreceni Repülőtéren üzemeltetett boltjába főállású, lehetőleg a kereskedelemben és pénztárkezelésben jártas Eladó munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Napi értékesítés lebonyolítása

  • A vásárlók segítőkész kiszolgálása
  • Árufeltöltés - a beérkező áruk elhelyezése
  • Árubeszerzésben való közreműködés
  • Pontos pénztárkezelés

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Amit kínálunk:

• Barátságos, segítőkész, fiatalos csapat

• Hosszú távon is kiszámítható munkalehetőség

• Versenyképes jövedelem

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség

  • Kereskedelemben és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • elsősorban szóban
  • Önálló munkavégzés
  • pontosság
  • felelősségtudat
  • segítőkészség
  • csapatszellem
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • rugalmas nyitott gondolkodással
  • Ms-Office felhasználó szintű ismerete

Fizetés:

Érdekel a pozíció?