Repülőtéri terhelés- és súlypontszámító repülésüzemi tiszt

A WX INTERNATIONAL AVIATION Kft. Terhelés- és súlypontszámító repülésüzemi tiszt munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársakat teljes munkaidős munkára

Feladatok

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtérre érkező és onnan induló járatok földi kiszolgálásának teljes körű koordinálása

  • a járatok kiszolgálásának megszervezése
  • A járatok földi kiszolgálása során előírt dokumentációk vezetése

  • a járat terhelés- és súlypontszámító dokumentációjának elkészítése
  • A társszolgálatokkal és repülőtéri hatóságokkal

  • valamint légitársaságokkal kapcsolatos egyeztetés

  • Szükséges nyelvtudás:

    angol

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

AMIT KINÁLUNK:

  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű képzés, a képzés folyamán is munkabérrel

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debreceni Nemzetközi Repülőtér

    JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. január 10.

    MUNKAKEZDÉS: Azonnal

Elvárások

  • min. 21 éves életkor

    Minimum középfokú végzettség

  • Középszintű angol nyelvtudás (aktív nyelvtudás)

  • Büntetlen előélet

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség

  • Magas szintű szervezőkészség

  • Jó kommunikációs készség

  • Megbízhatóság

  • pontosság
  • Egészségügyi alkalmasság

    Előnyt jelent: Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Szolgáltatásban és értékesítésben szerzett tapasztalat

Fizetés:

Érdekel a pozíció?