Repülőtéri előtér ügyeletes operatív repülésüzemi tiszt

Az AIRPORT-DEBRECEN Kft. előtér ügyeletes operatív repülésüzemi tiszt munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársakat teljes munkaidős munkára

Feladatok

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtérre érkező és onnan induló járatok földi mozgásának teljes körű koordinálása

  • beállításuk és indításuk
  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtér forgalmi területeinek ellenőrzése
  • A járatok menetrendjével kapcsolatos jelzések bonyolítása
  • visszaigazolások
  • üzenetek küldése
  • számlázás
  • A társszolgálatokkal és repülőtéri hatóságokkal
  • valamint légitársaságokkal kapcsolatos egyeztetés

  • Szükséges nyelvtudás:

    angol

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű képzés, a képzés folyamán is munkabérrel

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. január 10.

MUNKAKEZDÉS: Azonnal

Elvárások

  • min. 21 éves életkor

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (aktív nyelvtudás)
  • Büntetlen előélet

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség

  • Magas szintű szervezőkészség

  • Megbízhatóság

  • pontosság
  • Egészségügyi alkalmasság

  • Előnyt jelent: Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Szolgáltatásban és értékesítésben szerzett tapasztalat

Fizetés:

Érdekel a pozíció?