Kontroller

A nyírbátori vállalkozás a Diehl Aerosystems konszern részeként a légiközlekedési iparban nemzetközi viszonylatban is  a legszínvonalasabb beszállítók közé tartozik. A Diehl csoport Magyarország legdinamikusabban fejlődő repülőgépalkatrész gyára jelenleg több, mint 500 embernek biztosít stabil munkahelyet, de van egy jó hírünk: munkatársaink száma 2017-ben is tovább nő! Előtted is nyitva a lehetőség, hogy karriert építs egy különleges iparág nemzetközi vállalatánál!

Feladatok

  • beszerzés- és projekt kontrolling támogatása

  • készletelemzés
  • önköltségkalkuláció
  • névleges és tényleges adatösszehasonlítások
  • eltéréselemzések és ad-hoc kiértékelések elvégzése valamennyi költséghelyre vonatkozóan
  • cégvezetés részére stratégiai döntések előkészítése (szimulációk bemutató számítások megtérülési tervek)

  • Szükséges nyelvtudás:

    magas szintű, aktív német nyelvtudás

  • Munkaidő mértéke:

    Teljes munkaidő - határozatlan idejű munkaszerződés

  • Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amiért minket válassz

  • karrierlehetőség egy nemzetközi vállalatnál, egy különleges iparágban

  • fiatalos csapat tagja lehetsz

  • versenyképes juttatási csomag

Elvárások

  • befejezett főiskolai/egyetemi tanulmányok pénzügyi vagy kontrolling területen

  • kiemelkedő ismeretek MS-Office

  • különösen az MS-Excel területén
  • SAP ismeretek

  • szisztematikus önálló munkavégzés

  • határozott öntudatos fellépés

  • termelő cégnél szerzett kontrolling tapasztalat

Fizetés:

Érdekel a pozíció?