Quality mérnök

 A nyírbátori vállalkozás a Diehl Aerosystems konszern részeként a légiközlekedési iparban nemzetközi viszonylatban is  a legszínvonalasabb beszállítók közé tartozik. A Diehl csoport Magyarország legdinamikusabban fejlődő repülőgépalkatrész gyára jelenleg több, mint 500 embernek biztosít stabil munkahelyet, de van egy jó hírünk: munkatársaink száma 2017-ben is tovább nő! Előtted is nyitva a lehetőség, hogy karriert építs egy különleges iparág nemzetközi vállalatánál!

Feladatok

  • gyártási folyamatok felülvizsgálata

  • rendszeres ellenőrzése
  • folyamatok optimalizálása
  • folyamatutasítások készítése
  • felülvizsgálata
  • folyamatos javaslattétel a hatékonyság növelésére
  • hibák kiszűrésére
  • javítására
  • belső auditok szervezése
  • lebonyolításukban való együttműködés
  • külső- és belső vevői reklamációk kezelése

  • Szükséges nyelvtudás:

      aktív, kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Munkaidő mértéke:

    Teljes munkaidő - határozatlan idejű munkaszerződés

  • Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amiért minket válassz

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség

  • 8D alapú problémamegoldás
  • folyamatszemlélet
  • jó kommunikációs készség
  • önálló
  • precíz
  • pontos munkavégzés

Fizetés: Érdeklődni

Érdekel a pozíció?