Védelmi ellenőr

Munkatársakat keresünk Teljes és Részmunkaidős Védelmi ellenőr munkakörbe:

Főként debreceni lakhellyel rendelkezők jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • A repülőtér biztonsági területére belépő személyek

  • utasok és a csomagjaik ellenőrzése
    A biztonsági területre és légi jármű fedélzetére történő veszélyes tárgyak
  • eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása

  • Szükséges nyelvtudás:

    Társalgási szi

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amiért minket válassz

Tiltott eszközök és egyéb veszélyes anyagok légi járművek fedélzetére való felkerülésének megakadályozása az előírt technológiai utasítás betartásával.

Amit kínálunk:
• Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég
• Nemzetközi környezet, idegen-nyelv használat
• Folyamatos szakmai képzések

Elvárások

  • Középfokú végzettség (minimum érettségi)

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • vagy egyéb európai nyelv ismerete előny (német
  • román
  • holland
  • olasz)

  • Folyamatos munkarend vállalása

  • Büntetlen előélet

  • Pontos és precíz munkavégzés

  • Kiváló figyelem-koncentrációs
  • együttműködési és kommunikációs készség

  • Az új kollégák fizetett tréningen vesznek részt
  • sikeres vizsga után
  • tanulmányi szerződés megkötésével munkalehetőség.
  • Személyiségjegyek:
    Nagy munkateherbírás

    Jó stressz tűrő képesség

  • Folyamatos tanulási képesség

  • Határozott
  • ügyfélközpontú
  • udvarias viselkedés
  • jó kommunikációs készség

  • Megbízhatóság

Fizetés: Megegyezés szerint

Érdekel a pozíció?