PR munkatárs

A Hagyományból: Jövőt!

Mi, a Diehl-csoport – mint családi vállalkozás – a jövőért tevékenykedünk. A világszerte foglalkoztatott 16.000 alkalmazottunkkal a holnap technológiáját alakítjuk. A Diehl Aerosystems a konszern részeként a légiközlekedési iparban a pilótafülke- és kabinfelszerelések nemzetközi viszonylatban is legnagyobb és legjobb nevű beszállítói közé tartozik. A következő tevékenységekre keresünk Téged:

Feladatok

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Legalább 2 éves munkatapasztalat HR vagy PR osztályon
  • Tárgyalóképes és aktív angol nyelvtudás (német előny)
  • MS Office magabiztos használata
  • Önálló
  • talpraesett
  • hatékony munkavégzés
  • Jó szervezőképesség

    Ami előnyt jelent:

    • Employer Branding tapasztalat
    • Kreatív és lelkes személy
  • Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amiért minket válassz

  • Cégünk marketing tevékenységének szervezése, koordinálása, reklám-, marketing-, PR tevékenységeken keresztül, kiadványok, katalógusok szerkesztésének összefogása
  • Munkáltatói márkaépítés
  • A vállalat belső és külső kommunikációjának koordinálása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a munkavállalókkal

Elvárások

  • Fejlődési lehetőség egy különleges iparágban

  • Izgalmas kihívások
  • Dinamikus fejlődés
  • Szárnyalunk a felhők fölött... (...mert ott mindig süt a nap)!

Fizetés: Érdeklődni

Érdekel a pozíció?