Gyártáselőkészítő

A Hagyományból: Jövőt!

Mi, a Diehl-csoport – mint családi vállalkozás – a jövőért tevékenykedünk. A világszerte foglalkoztatott 16.000 alkalmazottunkkal a holnap technológiáját alakítjuk. A Diehl Aerosystems a konszern részeként a légiközlekedési iparban a pilótafülke- és kabinfelszerelések nemzetközi viszonylatban is legnagyobb és legjobb nevű beszállítói közé tartozik. A következő tevékenységekre keresünk Téged:

Feladatok

  • üzemi gyártási folyamatok; eszközök; eljárások tervezése; felülvizsgálata
  • gyártási kapacitások; erőforrások tervezése; ellenőrzése; felügyelete
  • termelési folyamatok; eljárások optimalizálása; javítása; dokumentációk elkészítése és felülvizsgálata
  • termelési tervek készítése
  • termeléssel kapcsolatos költségek elkészítése; elemzése
  • Szükséges nyelvtudás:

    Angol

  • Munkaidő mértéke:

    Teljes munkaidő

  • Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amiért minket válassz

  • karrierlehetőség egy nemzetközi vállalatnál, egy különleges iparágban
  • egy jó hangulatú
  • fiatalos csapat tagja lehetsz versenyképes juttatási csomag

Elvárások

  • gépész/termelési/lean/TPM mérnök vagy műszaki menedzser szakirányú felsőfokú végzettség
  • aktív és kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • SAP R3 illetve rajzoló
  • szerkesztő programok ismerte
  • termelésben szerzett tapasztalat

Fizetés: Érdeklődni

Érdekel a pozíció?